Kontakt

Kontakt

Drukarnia Dimograf Sp z o.o.

ul. Legionów 83, 43-300 Bielsko Biała
33 811 81 61, 33 815 08 98, 33 496 21 00
fax: 33 816 80 16
info@dimograf.com

Zarząd firmy

Dariusz Mrzygłód
Prezes Zarządu

Krzysztof Kantyka
Wiceprezes Zarządu

 

Mariusz Kołodziejczyk
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

+ 48 33 811 81 61 ext. 118
mariusz.kolodziejczyk@dimograf.com

 

MAGAZYN PAPIERU - DOSTAWY

+ 48 664 720 762
ul. Komorowicka 96, 43-300 Bielsko Biała

Dział handlowy

Arkadiusz Trzebuniak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

33 811 81 61 wew. 101
arkadiusz.trzebuniak@dimograf.com

Sales Departament

Aleksandra Dziech
Key Account Manager

+ 48 33 811 81 61 ext. 156
aleksandra.dziech@dimograf.com

Katarzyna Zięba
Key Account Manager

+ 48 33 811 81 61 ext. 103
katarzyna.zieba@dimograf.com

Beata Bednarz
Senior Sales Executive

+48 33 811 81 61 ext. 132
beata.bednarz@dimograf.com

Magdalena Kruczek
Senior Sales Executive

+48 33 811 81 61 ext. 129
magdalena.kruczek@dimograf.com

Izabela Michalik
Senior Sales Executive

+48 33 811 81 61 ext. 144
izabela.michalik@dimograf.com

Marketing und Verkauf

Kamilla Początek
Key Account Manager

+48 33 811 81 61 - 142
kamilla.poczatek@dimograf.com

Sławomir Wawrzynek
Senior Sales Executive

+48 33 811 81 61 - 113
slawomir.wawrzynek@dimograf.com

Anna Wichrowska
Sales Representative

+48 33 811 81 61 - 111
anna.wichrowska@dimograf.com

Justyna Nowak
Sales Representative

+48 33 811 81 61 – 151
justyna.nowak@dimograf.com

Sonia Myśków
Sales Representative

+48 33 811 81 61 – 140
sonia.myskow@dimograf.com

Service Commercial

Danuta Galus
Key Account Manager

+48 33 811 81 61 poste 135
danuta.galus@dimograf.com

Lucyna Hrynko
Sales Executive

+48 33 811 81 61 poste 104
lucyna.hrynko@dimograf.com

Agnieszka Sapeta
Sales Executive

+48 33 811 81 61 poste 136
agnieszka.sapeta@dimograf.com

insite.dimograf.com

W celu założenia konta na InSite proszę kontaktować się z opiekunem handlowym przydzielonym klientowi.

Instrukcje i wszelkie wyjaśnienia odnośnie obsługi InSite powinny być przesyłane bezpośrednio do klienta.

Przejdź do strony: InSite.Dimograf.com

Serwer FTP

W celu przesłania plików na FTP Dimografu prosimy o kontakt z działem sprzedaży.