O nas

Tradycyjny druk na miarę przyszłości

30 lat doświadczenia i rozwoju

Trzyosobowy zespół, podstawowy park maszynowy, profesjonalizm i motywacja: tak w 1989 roku zaczynała się historia Dimografu. Potencjał ukryty w powyższych zasobach stał się fundamentem późniejszego sukcesu. Dzięki ich konsekwentnemu wykorzystaniu i poszerzaniu Dimograf jest obecnie jedną z największych w regionie drukarni wyspecjalizowanych w produkcji książek, kalendarzy i materiałów reklamowych.

Lider branży drukarskiej

W 1998 r. Dimograf przeniósł się do obecnej siedziby przy ul. Legionów. W przestronnych halach pojawiły się maszyny formatu B1 (70x100 cm) oraz wydajna introligatornia o najlepszych osiągalnych wówczas parametrach technicznych. Dziś, na początku trzeciej dekady XXI wieku, w przestrzeni o łącznej powierzchni 11 000 m2 pracuje 250 osób. Przez linie produkcyjne Dimografu przepływa rocznie ok. 19 milionów książek, co wraz z pozostałymi produktami składa się na łączną liczbę 27 milionów jednostek.

Nasze wartości

Strategia innowacyjności, regularnej modernizacji infrastruktury i wyposażenia drukarni niezmiennie pozostaje motorem działania Dimografu. Śmiało spoglądamy w przyszłość, zachowując jednocześnie szacunek dla tradycji papierowej książki. Nowoczesne metody produkcji umożliwiają nam realizację każdego z różnorodnych zleceń naszych klientów; ci z kolei wychodzą naprzeciw oczekiwaniom setek tysięcy czytelników, dla których szelest papieru, zapach farby drukarskiej i ciekawość towarzysząca przewracaniu kolejnych stron są nieodłączną częścią satysfakcji z lektury.

Kontakt

Drukarnia Dimograf Sp z o.o.

ul. Legionów 83, 43-300 Bielsko Biała
33 811 81 61, 33 815 08 98, 33 496 21 00
fax: 33 816 80 16
info@dimograf.com

Zarząd firmy

Dariusz Mrzygłód
Prezes Zarządu

Krzysztof Kantyka
Wiceprezes Zarządu

 

Mariusz Kołodziejczyk
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

+ 48 33 811 81 61 ext. 118
mariusz.kolodziejczyk@dimograf.com

Dział handlowy

Arkadiusz Trzebuniak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

33 811 81 61 wew. 101
arkadiusz.trzebuniak@dimograf.com

Agnieszka Mazur
Specjalista ds. Sprzedaży

33 811 81 61 wew. 126
agnieszka.mazur@dimograf.com

Sales Departament

Aleksandra Dziech
Key Account Manager

+ 48 33 811 81 61 ext. 156
aleksandra.dziech@dimograf.com

Katarzyna Horecka
Key Account Manager

+ 48 33 811 81 61 ext. 103
katarzyna.horecka@dimograf.com

Beata Bednarz
Senior Sales Executive

+48 33 811 81 61 ext. 132
beata.bednarz@dimograf.com

Magdalena Kruczek
Senior Sales Executive

+48 33 811 81 61 ext. 129
magdalena.kruczek@dimograf.com

Daria Barglik
Sales Representative

+48 33 811 81 61 ext. 144
daria.barglik@dimograf.com

Marketing und Verkauf

Kamilla Początek
Key Account Manager

+48 33 811 81 61 - 142
kamilla.poczatek@dimograf.com

Sławomir Wawrzynek
Senior Sales Executive

+48 33 811 81 61 - 113
slawomir.wawrzynek@dimograf.com

Pauline Plewa
Sales Representative

+48 33 811 81 61 - 151
pauline.plewa@dimograf.com

Justyna Nowak
Sales Representative

+48 33 811 81 61 – 140
justyna.nowak@dimograf.com

Service Commercial

Danuta Galus
Key Account Manager

+48 33 811 81 61 poste 135
danuta.galus@dimograf.com

Lucyna Hrynko
Sales Executive

+48 33 811 81 61 poste 104
lucyna.hrynko@dimograf.com

Międzynarodowy zasięg

Doświadczenie i trwałe relacje biznesowe w 18 krajach Europy

Technologia najwyższej klasy

Innowacyjny, rozwijany na bieżąco park maszynowy

Elastyczna obsługa klienta

Szerokie spektrum produktów i dogodne terminy realizacji

Troska o środowisko

Klimatyczna neutralność i surowce z odpowiedzialnych ekologicznie źródeł

Wysokie standardy etyczne

Korzystne warunki pracy i wkład w rozwój lokalnej społeczności