Uniplex - szybkie linie do produkcji szytej nićmi

Uniplex - szybkie linie do produkcji szytej nićmi.

Uniplex - szybkie linie do produkcji szytej nićmi

Uniplex jest bardzo szybką linią, idealnie dopasowaną do produkcji szytej nićmi. Linia jest kombinacją modułu zbierającego MX4 połączonego z maszyną do szycia asterPRO. UNIPLEX w połączeniu z asterPRO pozwala na produkcję książek szytych nićmi w bardzo efektywny sposób dzięki prędkości mechanicznej do 12.000 cykli na godzinę.

Rozwiązanie to zmniejsza koszty produkcji poprzez eliminację pośredniego przeładunku i bezproduktywnych procesów, takich jak magazynowanie i transport zebranych składek. Przy zwartej i kompaktowej konfiguracji Uniplex może być obsługiwany tylko przez jedną osobę. Linia wyposażona jest w system kamer Dual GigaLynx dla kodu kreskowego lub obrazu, który zapewnia dodatkową kontrolę nad prawidłową jakością przebiegu procesu zbierania i szycia.

Posiadamy dwie takie linie ze zbieraczkami 12 i 20 stacji. Najnowsza linia ze zbieraczką 20 stacji wyposażona jest dodatkowo w automatyczną prasę do grzbietu bloku w celu zapewnienia wyższej jakości produkcji szytego bloku o większej objętości stron.